تماس بگیرید

آنچه در مورد "دقت گستر تجهیز" می خوانید

دقت گستر تجهیز لوگو

ما تجهیزات اندازه گیری را از بهترین برند ها و با قیمتی مناسب عرضه می کنیم.

اندازه گیری بخشی جدا نشدنی از جامعه امروزی است. تمدن در دو قرن اخیر بدون ابزار اندازه گیری که زندگی روزمره مردم به آن وابسته است، قابل تصور نیست. زمان، اندازه، جهت، وزن، مسافت، سرعت، حجم، دما، فشار، نیرو، صدا، نور و انرژی، همه اینها از جمله ویژگی های فیزیکی هستند که انسان برای آنها معیار دقیقی ایجاد کرده است که بدون آنها نمی توانیم زندگی عادی روزمره خود را داشته باشیم. به همین دلیل لازم است تا محل هایی برای تامین این نیاز شکل گیرند که مهندسی دقت گستر تجهیز از جمله آن شرکت ها است. اما داستان ما از کجا شروع شد؟

شروع

شرکت مهندسی دقت گستر تجهیز در سال 1386 تاسیس و با تکیه بر دانش و تجربه خود توانسته است در این مدت طولانی اعتماد مشتریان خود را جلب، و با ارائه محصولاتی با کیفیت و با قیمتی رقابتی و همچنین ارائه مشاوره فنی به مشتریان همواره جایگاه خود را در صدر تامین کنندگان حفظ نماید. این شرکت در زمینه تامین تجهیزات ابزار دقیق، نماینده انحصاری و رسمی برخی شرکت های صاحب نام می باشد که در ادامه به اختصار اشاره ای به برخی از آن شرکت ها گردیده است .

ویترین محصولات دقت گستر تجهیز

نمایندگی ها

از آنجایی که کیفیت و دقت تجهیزات اندازه گیری گیری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، نیاز است این تجهیزات از برند هایی معتبر و صاحب نام تامین شوند که در ادامه با آنها آشنا می شویم:

کلر (KELLER)

کلر (KELLER) در سال 1974 در کشور سوئیس تاسیس شد و در حال حاضر به عنوان يکی از بزرگترين تولید کنندگان کپسول های استنلس استیل 316 فشار پیزورزيستیو، سنسورها و ترانسمیترهای فشار به شمار می آید. اين کمپاني تولید کننده انواع ترانسمیترها و  ترانسديوسرهای آنالوگ و دیجیتال (ضدانفجار)، سطح سنج های هیدرواستاتیک کابلی، انواع گیج و ثبّات دیجیتال فشار و دما (ضد انفجار)، انواع تست گیج کالیبراسیون، کالیبراتور فشار، پمپ دستی کالیبراسیون (نیوماتیک و هیدرولیک) و سوئیچ فشار می باشد.

وبسایت شرکت کلر (KELLER)

نیولکو (NIVELCO)

نیولکو (NIVELCO) سازنده انواع تجهیزات اندازه گیري ارتفاع و سطح، شامل ترانسمیتر های راداري، مغناطیسي، خازني، هیدرواستاتیک، اولتراسونیک (براي جامدات و مايعات) و لول گیج های مغناطیسی (کرکره اي) است. همچنین سوئیچ های سطح در نوع هدايتي، مغناطیسي، لرزشي، خازني، شناوري، پره ای چرخشي و ساير ترانسمیترها و سنسورهای دما (ترموکوپل و مقاومتي)، ترانسمیتر و سوئیچ فشار، ORP ،pH، اکسیژن محلول، هدايت الکتريکي و … نیز از تولیدات این شرکت است.

اين محصولات به صورت استاندارد داراي خروجي 4 الي 20 میلي آمپر است. و به صورت اختیاري داراي نشان دهنده و یا فاقد نشان دهنده، خروجي HART ، خروجي ديجیتال RS485، سوئیچ و ثبّات می باشد که در دو نوع ساده و ضد انفجار قابل ارائه خواهد بود.

وبسایت شرکت نیولکو (NIVELCO)

آرکون (ARKON)

آرکون (ARKON) سازنده فلومتر های الکترو مغناطیسي از سايز 25 میلیمتر تا 1000 میلیمتر (1 تا 40 اينچ) می باشد. ويژگي متمايز فلومترهای ساخت اين شرکت نسبت به تولیدات شرکت های مشابه ماژولار بودن دبي سنج های ساخت اين شرکت است. اين امر امکان اضافه و يا تغییر نوع ورودی ها، خروجی ها و قابلیتهای ارتباطي را فراهم مي نمايد که به سادگي و تنها با تعويض و جايگزيني ماژول مورد نظر توسط استفاده کننده در محل نصب دستگاه امکان پذير می باشد.

وبسایت شرکت آرکون (ARKON)

مین استریم (MAINSTREAM)

مین استریم (MAINSTREAM) سازنده دبي سنج های التراسونیک کانال های رو باز و لوله های نیمه پر است. کاربرد اين تجهیزات جهت اندازه گیري دبي بر روي کانالهای آبیاري، کانالها و لوله های انتقال آب، مجاري ورودي و خروجي فاضلاب، آبهای سطحی، قنات ها و رودخانه ها است. محصولات اين شرکت در سه نوع ثابت، قابل حمل و ترانسمیتر جريان با کیفیت و دقت بالا تولید شده است. از لحاظ دقت اندازه گیري و نمايش کیفیت سیگنال التراسونیک، نسبت به سازندگان رقیب خود متمايز می باشد.

 اين تجهیزات داراي يک سنسور اندازه گیري سرعت جريان سیال از نوع التراسونیک داپلر و يک سنسور اندازه گیري ارتفاع سیال از نوع هیدرواستاتیک بوده (سطح سنج های التراسونیک نیز قابل استفاده می باشد) که در کف و يا روي ديواره مجرا نصب خواهد شد.

وبسایت شرکت مین استریم (MAINSTREAM)

کلسترومنت (CALSTRUMENT)

کلسترومنت (CALSTRUMENT) ارائه دهنده گیج های فشار و دما، شیرهای ابزار دقیق، دبی سنج های التراسونیک است. این تجهیزات جهت اندازه گیری دبی لوله بدون نیاز به ایجاد برش و یا شكاف در لوله كه در دو نوع ثابت و قابل حمل قابل ارائه می باشد.

دبی سنج های مدل ثابت به صورت استاندارد دارای نشانگر محلی، تغذیه 90 تا 260 ولت AC و یا 8 تا 36 ولت DC بوده و دارای خروجی 4 تا 20 میلی آمپر (قابل تنظیم بر روی کمیت های دبی لحظه ای، دبی كل، سرعت جریان) است. و ثبّات داده های داخلی و به صورت اختیاری دارای خروجی پالس، سوئیچ خروجی، خروجی  دیجیتال RS232/RS485 می باشد.

دبی سنج های مدل قابل حمل نیز به صورت استاندارد دارای باطری داخلی قابل شارژ، نشانگر LCD، خروجی 4 تا 20 میلی آمپر (قابل تنظیم بر روی کمیت های دبی لحظه ای، دبی كل، سرعت جریان) و ثبّات داده است.

وبسایت شرکت کلسترومنت (CALSTRUMENT)

کالیبراسیون

شرکت مهندسی دقت گستر به عنوان مبدأ و اولین آزمایشگاه کالیبراسیون در ایران منطبق بر الزامات ایزو 17025 است. این شرکت مورد تایید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی در زمینه کالیبراسیون تجهیزات گاز سنجی، بوسنجی، نشت یابی، آنالایزرهای گاز، دودیاب و شعله یاب در کشور شناخته شده است.

همچنین با بیش از 15 سال تجربه موفق در ارائه خدمات کالیبراسیون با کیفیت به غالب صنایع مختلف کشور و واحدهای HSE، و با درک صحیح از نقش کالیبراسیون تجهیزات گاز سنجی در حفظ سلامت و ایمنی فردی کارکنان در محیط کار، همواره خود را ملزم به استفاده از نفرات متخصص و استفاده از تجهیزات کالیبراسیون و قطعات اصلی و ارائه خدمات کالیبراسیون با کیفیت دانسته تا کوچکترین خطر جانی و مالی شرکت و کارکنان خدوم شما را از این بابت تهدید ننماید.