تماس بگیرید

Deghat Gostar Tajhiz
|
مانومتر عقربه ایی
مگ
دقت گستر تجهیز

بررسی اساس کار مانومتر های عقربه ایی

فشار سنج های عقربه ایی از زمان شکل گیری تا کنون اساس کار های متفاوتی را تجربه کرده اند که متدوال و ماندگار ترین آنها، مانومتر های بردونی و دیافراگی بوده اند اما زمانی که صحبت از دقت و پایداری نمایش فشار به میان بیاید قطعاً مانومتر های بردنی حرف اول را می زنند.

ادامه مطلب »
ترنسدیوسر KELLER
مگ
دقت گستر تجهیز

سنسور فشار – ترانسمیتر فشار

1- کاربرد های سنسور فشار سنسور فشار کاربردهای فراوانی در صنعت دارد. به همین دلیل انواع مختلف این سنسور با گستردگی مشخصه‌های بسیار وسیع به تولید می‌رسند و عرضه می‌شوند.

ادامه مطلب »
Shakhes
مگ
دقت گستر تجهیز

انواع اتصال الکتریکی و مکانیکی در ابزاردقیق

در این پست قصد پرداخت به انواع کانکشن های رایج در بازار ( اتصال الکتریکی و مکانیکی ) را داریم. نکته ی هائز اهمیت این موضوع است که تنوع کانکشن ها، چه الکتریکی و چه مکانیکی به قدری گسترده است که سقف این مطلب مجال پرداخت به آن را به ما نخواهد داد. و ما فقط بخش کوچکی که در بازار و اللخصوص در ایران کاربرد های بیشتری دارد را بررسی خواهیم کرد.

ادامه مطلب »
Pressure Transmitter
مگ
دقت گستر تجهیز

نحوه سیم بندی ترنسمیتر های جریانی KELLER

ترنسمیتر هایی که از پلتفرم آنالوگ برای ارسال خروجی استفاده میکنند، اغلب اطلاعات را به صورت پالس هایی بر اساس جریان (آمپر) یا ولتاژ ارسال می کنند.

خروجی های جریانی که اصطلاحاً در بازار به خروجی های دو سیم معروف هستند متداول ترین نوع خروجی در بین ترنسمیتر ها هستند. معمولاً این ترنسمیتر ها 4 پایه دارند که طبق دیتا شیت تجهیز، دو پایه از آن مورد استفاده قرار میگیرد؛ به این صورت که یک پایه به عنوان +Vcc یا مثب منبع تغذیه، و پایه دیگر به عنوان منفی و خروجی به طور همزمان سیم بندی میشوند.

ادامه مطلب »
سنسور پیزورزستیو شرکت KELLER
مگ
دقت گستر تجهیز

اساس کار سنسور فشار پیزورزستیو (piezoresistive) یا پیزومقاومتی

سنسور فشار استرین گیج (Strain Gauge) پیزومقاومتی چیست؟ سنسور فشار پیزومقاومتی از رایج ترین انواع سنسورهای فشار می باشند. آنها برای اندازه گیری فشار، از تغییر مقاومت الکتریکی مواد در

ادامه مطلب »