تماس بگیرید

Deghat Gostar Tajhiz
|
calog

درباره کالوگ (CALOG)

CALOG Instruments  در سال 1989 برای تولید ابزار دقیق ، با کیفیت بالا و الکترونیک صنعتی و کنترل یک یا چند پارامتر مانند دما، سرعت، جریان، وزن یا موقعیت شکل گرفت.

در سال 2010 Calog Instruments توسط Comtest (Pty) Limited خریداری شد که تست و کالیبراسیون تجهیزات را به بازار آفریقای جنوبی ارائه می دهد. 

برنامه تولید

این شرکت که یک تولید کننده پیشرو با فروش جهانی است، طیف زیر از ابزار دقیق کنترل فرآیند و سیستم های تخصصی را در بازارهای آفریقای جنوبی و بین المللی تولید و توزیع می کند.

کالیبراتورهای CALOG طیفی از کالیبراتورها و تسترهای فرآیند و لودسل های توسعه یافته محلی هستند.

6004  نشانگر وزن و فرستنده لودسل  برای انواع توابع توزین است. نشانگرهای دیجیتال  برای نمایش پارامترهای فرآیند مانند دما، فرکانس، جمع کردن، زمان و کاربردهای لودسل.

دارای نمایشگرهای راه دور و بسیار بزرگ!

 INSPECTA FFT  یک سیستم تشخیص نشت لوله صوتی است که به صورت محلی توسعه یافته است .  نیروگاه های برق در سراسر جهان اکنون از این تجهیزات برای تشخیص زودهنگام نشت لوله استفاده می کنند تا زمان خاموشی را کاهش دهند و از آسیب های بعدی جلوگیری کنند. پایگاه نصب شده شامل نیروگاه های آفریقای جنوبی، آلمان، استرالیا، ترکیه، هند، مالزی و چین است.

 

 

 RALLYTIME GPS ((TR)) یک سیستم مانیتورینگ رالی است که به صورت محلی توسعه یافته و دارای ارتباط رادیویی است که برای زمان‌بندی، مسیر و ردیابی ایمنی در رالی‌ها در سراسر آفریقای جنوبی، استرالیا و جامائیکا استفاده می‌شود. تمام رویدادهای قهرمانی رالی آفریقای جنوبی، مسابقات قهرمانی رالی آفریقا و اکثر رویدادهای قهرمانی منطقه ای آفریقای جنوبی با استفاده از Rallytime زمان بندی می شوند.  

گواهینامه

آزمایشگاه های تحقیق و توسعه این شرکت محصولات پیشرفته ای را طراحی می کنند که با قوانین اتحادیه اروپا مطابقت دارند و مطابق با استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 بین المللی ساخته شده اند.

Untitled 2
محصولات کالوگ

شرکت مهندسی دقت گستر تجهیز به عنوان نماینده انحصاری این برند در ایران آماده همکاری با ارگانهای دولتی ، خصوصی آزمایشگاه ها و دیگر مراکزی که به این تجهیزات نیاز دارند ، می باشد.

کلیه تجهیزات این برند با کارت ضمانت یکساله و ده سال خدمات پس از فروش تقدیم حضور شما گرامیان خواهد شد.

نمایندگی کالوگ