تماس بگیرید

KELLER SERIES 21Y DEGHAT GOSTAR TAJHIZ

ترانسمیتر های فشار عضو جداناشدنی در صنعت و رشته ابزار دقیق هستند این تجهیزات ارزمشند نقش مهمی در اتوماسیون و اصطلاحاً PLC دارند.

شرکت مهندسی دقت گستر تجهیز جایگاه مهمی در تامین تجهیزات ابزار دقیق کشور بر عهده دارد؛ از این رو جهت تجهیزات مرتبط با سنجش فشار و اللخصوص ترانسمیتر های فشار خود را ملزم دانسته تا با همکاری با برندی مطرح، با کیفیت و نام آشنا اروپا جایگاه خود را در این رسته همچنان بالا نگه دارد.

برند سوئیسی KELLER یک برند معتبر اروپایی در زمینه ساخت و تولیدسنسور های پیزورزستیو اتنواع تجهیزات و ترانسمیتر های مرتبط با سنجش فشار است.

انواع تجهیزات

انواع ترانسدیوسر، ترانسمیتر، گیج های دیجیتال و تجهیزات جانبی مانند هند پمپ، کالیبراتور و مبدل ها انواع تجهیزاتی هستند که شما قطعاً توقع تولید آنها را با بالاترین کیفیت و سطح از کمپانی KELLER خواهید داشت.

ترانسمیتر های فشار

طیف گسترده ایی از انواع خروجی و کانکشن در کاتال.گ های این کمپانی معتبر اروپایی قابل تامین می باشند. اساس کار تمامی این ترانسمیتر ها  پیزورزستیو می باشند و متانسب با هر نیاز و خواسته ایی و بسته به نوع اپلیکیشن شما هر گونه ترانسمیتر فشار در این کمپانی قابل تامین می باشد.

مدل ها !

در این بخش بر اساس نوع خروجی و نوع سنسور به انواع ترانسمیتر های فشار قابل تامین در شرکت مهندسی دقت گستر تجهیز اشاره ایی کوتاه خواهیم داشت:

 

Pressure Transmitter 25Y

Pressure Transmitter 21Y

KELLER SERIES 21Y DEGHAT GOSTAR TAJHIZ

Pressure Transmitter 23SY

23sy

Pressure Transmitter 33X

33X

Pressure Transmitter 21Y

KELLER SERIES 21Y DEGHAT GOSTAR TAJHIZ

Pressure Transmitter 22M

22m a

به لحاظ ارائه خروجی ترانسمیتر های KELLER را می توان به دو دسته آنالوگ و دیجیتال تقسیم نمود. خروجی های آنالوگ خود نیز، به دو گروه 4-20mA و 0-10V تقسیم می شوند. ضمناً تمامی این خروجی ها با مبدل هایی همچون K-114 قابل تبدیل هستند.

شرکت مهندسی دقت گستر تجهیز به عنوان تنها نماینده KELLER در ایران ، تجهیزات این کمپانی را با کارت ضمانت یک و دو ساله تقدیم حضور شما گرامیان می نماید.

ربع قرن تجربه در زمینه تامین تجهیزات ابزاردقیق و سبقه ی همکاری با بزرگان صنعت کشور در حیطه پتروشیمی ها، صنایع فولاد، خودروساز ها ، صنایع سیمان و دیگر موارد همکاری قابل ارجاع و مستند، همه و همه مهر تائیدی بر اعتماد شما صنعتگر عزیز به ما خواهد بود. جهت مشاوره رایگان و تخصصی  برای خریدی هدفمند، از بخش گفتگوی آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.